svčlogoSVČ Rýmařov Vás srdečně zve dne 28. června 2019 v 17 hodin. na koncert k památce Jaroslava Erika Friče konaný v hale Eurointermetall s. r. o. Hraje Mancuso, Sibérija, Špinavé spodní prádlo, SIFON BOMBS. Vstupné 200 Kč. Těšíme se na Vaši účast.

    janoviceDne 8. června 2019 od 11 hod. se bude konat na Janovickém zámku u Rýmařova slavnostní zahájení zámecké sezóny 2019, celoroční projekt ZUŠ Rýmařov na téma Vesmír a otevření výstavy "Svět janovických Harrachů". Čeká Vás bohatý program, nebude chybět řemeslný jarmark, vystoupení MŠ, ZŠ a ZUŠ, také divadelní představení Šest žen krále Jindřicha VIII. Dále výtvarný workshop, lesní pedagogiku, občerstvení, malování na hedvábí, komentované prohlídky a mnoho dalšího. Těšíme se na Vaši účast. Více info na www.muzeumrymarov.cz, www.npu.cz  www.rymarov.cz. 

    Muzeum1Od 4. června do 31. července 2019 proběhne v Městském muzeu Rýmařov v galerii Pranýř výstava fotografií antikomplex a kolektivu fotografů. Přijďte se podívat a příp. navštívit i muzeum a naši stálou expozici. Jste srdečně zváni.

    Strana 1 z 16

    Rýmařovsko