sovinecMuzeum v Bruntále, p. o. Vás srdečně zve na akci "Pocta veteránům" 6. - 8. května 2017. Těšit se můžete na vystoupení: mušketýrské jednotky Salva quardia, Klubu vojenské historie Litva, dělostřelců z Dobrušky, Klubu vojenské historie prvního praporu - Ostrava a dalších. Nebudou chybět ani komentované prohlídky hradu s průvodcem a mnoho dalšího. Akce je pořádána ve spolupráci s ARMÁDOU ČR (KVV Ostrava). Informace: 554 219 863; 554 295 113

    vyslap 1Obce Lomnice, Ryžoviště a Jiříkov Vás srdečně zve na každoroční prvomájový výšlap na hrad Sovinec. Sraz proběhne 1. května 2017 v 8 hodin u obchodu s potravinami Prima v Lomnici a v 10 hodin u multifunkčního domu v Ryžovišti.

    carodejnice 1V sobotu 29. dubna 2017 ve 20 hodin můžete navštívit restauraci U Hrozna v Edrovicích a užít si akce "Čarodějnický rej a vypalování červa". Hraje: DJ Dědek - hudba, tanec a klobása. Vstup zdarma.

    horske koloStředisko volného času Rýmařov, CK Stará Ves a Ski klub RD Rýmařov zvou na cyklistické závody horských kol "Po Jesenické magistrále", dne 14. května 2017 v Rýmařově ve Flemmichově zahradě.  Více na: www.svcrymarov.cz;www.jesenickysnek.cz . Závod je zařazen do seriálu Jesenický šneček, ve kterém startují i ty nejmladší kategorie. 

    Strana 1 z 7

    Rýmařovsko